t.: +371 202 205 33
Latviski   По Русски

Mesoestetic pīlingi

Pīlinga procedūra ar mesoestetic progresīvāko ķīmisko ādas eksfoliācijas preparātu klāstu

Ķīmiskais pīlings ir kosmētiska ādas procedūra, kuras laikā tiek radīts profesionāļa kontrolēts kairinājums uz ādu, izmantojot ķīmiskus eksfoliācijas preparātus, kas iedarbojas uz dažādiem ādas slāņiem, tādējādi maksimāli stimulējot dabiskos ādas pašregulācijas un atjaunošanās procesus kontrolētā veidā.

Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanu, šūnu stimulāciju, mitrināšanu, pretiekaisuma un antioksidējošu iedarbību, kā arī pigmentācijas normalizēšanu. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kuras rezultātā notiek ādas izlīdzināšana un mitrināšana. Procedūra uzlabo ādas izskatu – tā kļūst svaigāka, veselīgāka, tiek izlīdzināts ādas tonis, novērstas ādas nepilnības, mazināti pigmentācijas plankumi, risinātas aknes problēmas, mazinātas rētas un strijas.

Pīlings ir arī lielisks rīks, ar kura palīdzību optimizēt citas medicīniska rakstura procedūras ādas estētikas uzlabošanai (pretnovecošanās procedūras, pigmentāciju mazinošas procedūras, mezoterapija, sejas implanti, botulīna tiksīna injekcijas, elektroporācija, radiofrekvences terapija ) u.c.

Ķīmisko pīlingu var veikt jebkurā vecumā un jebkuram ādas tipam – gan jauniešiem, gan pusaudžiem, nobriedušai, problemātiskai, taukainai vai sausai ādai.

Pirms procedūras vienmēr tiek novērtēts katra klienta ādas stāvoklis, tiek noskaidrota vispārīgā un slimības anamnēze, lai izvēlētos visatbilstošāko preparātu. Ķīmiskā pīlinga procedūra nav relaksējoša atpūta, bet gan ārstnieciska procedūra, kuru var veikt tikai profesionālis.

Katram klientam tiek izstrādāts individuāls pīlinga procedūru kurss, kura laikā nepieciešams lietot arī ādas kopšanas līdzekļus mājās, lai uzlabotu un paildzinātu iegūtos rezultātus.

Procedūras norise

Vispirms āda tiek attīrīta ar speciālu attīrošo līdzekli. Pēc tam tiek uzklāta skābe jeb skābes maisījums. Tā kā procedūra ir kairinoša, profesionālis seko tās norisei un izmanto neitralizatoru skābes neitralizēšanai. Svarīgi ir panākt eritēmu jeb apsārtumu, tādēļ klientam var rasties dedzinoša sajūta, sūrstēšana. Pēc procedūras visa skābe tiek neitralizēta un āda vairākas reizes nomazgāta ar remdenu ūdeni. Tad tiek uzklāta atjaunojoša, nomierinoša maska, krēms un saules aizsargkrēms.

Dažas dienas pēc procedūras āda var lobīties, var parādīties sīkas krevelītes, tāpēc šajā laikā nevajadzētu plānot svarīgus pasākumus. Jau apmēram pēc nedēļas āda ir pilnīgi atjaunojusies. Sejas krāsa kļūst vienmērīga, pūtītes un ādas negludumi pazūd, sīkās grumbiņas kļūst nemanāmas, uzlabojas sejas ovāla aprises.

Cenas

Ķīmiskais pīlings sejai - 30.00 EUR

Ķīmiskais pīlings + sejas maska - 45.00 EUR

Ķīmiskais pīlings seja + dekolte - 45.00 EUR

Ķīmiskais pīlings seja + dekolte + maska - 60.00 EUR


Taisot sejas ķīmisko pīlingu, ķīmiskais pīlings rokām tikai 5.00 EUR


Mesoestetic
Sertificēta kvalitāte un drošība!
Redzami, ātri un progresīvi rezultāti!