t.: +371 202 205 33
Latviski   По Русски

LPG lipomasāža

Endermoloģijas metodes iedarbības spektrs ar aparātu LPG Cellu M6 Alliance:


Endermoloğija-LPG masāža - viena no populārākajām metodoloğijām figūras korekcijā un sejas ādas atjaunošanā skaistumkopšanas salonu apmeklētāju vidū visā pasaulē. Pēc oficiālajiem datiem, LPG iekārtas ir pārstāvētas 110 pasaules valstīs, katru gadu procedūru kursu iziet 60 miljonu sieviešu, metodes efektivitāte ir pierādīta ar 145 zinātnes pētījumiem.

LPG Cellu M6 Alliance modeļa izlaidums kļuva par īstu revolūciju! Pirmo reizi vēsturē, aparāta manipulas konstrukcija tika koordināli izmainīta. Tas ļauj sasniegt efektu divas reizez ātrāk salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem. Bez tam jaunais aparāts ir aprīkots ar patentētu sensoru,kurš ļauj optimizēt audu saķeri starp manipulu un ķermeni, padarot procedūru maksimāli efektīvu un drošu pat priekš ļenganas ādas.

Vienas procedūras laikā jaunais LPG Alliance parāda visu uz ko ir spējīga mūsdienu endermoloģija-apjomu samazināšana, silueta modelēšana, celulīta mazināšana, ādas atjaunošana un nostiepšana.

Rezultāti pēc 3 ķermeņa procedūrām:

  • 67% sieviešu norādīja uz “apelsīna mizas” (virspusējas celulīta pazīmes) izlīdzināšanos.

  • 71% sieviešu atzīmēja turgora un ādas elestības atjaunošanos.

  • Un galvenais , apjoma samazināšanos par 3,4 cm pēc 3 procedūrām.

Apvienojot procedūras ar vieglu diētu un fizisko slodzi procedūras efektivitāte pieaug vairākkārtīgi.
Pie tam, ar jauno manipulu Alliance aparāts ļauj mērķtiecīgi apstrādāt problemātiskās zonas, uz kurām neidarbojas ne diētas ne fiziskā slodze: rokas, mugura, vēders, jostas vieta,gurni u.c.

Cik ātri gaidīt rezultātu?

Parasti tās ir 8- 10 procedūras. Procedūras jāplāno ik pēc 2-4 dienām. Rezultāta uzturēšanai - pa vienai procedūrai 2-4 nedēļās.

Cenas

Masāža 20 min - 25.00 EUR

Masāža 45 min - 35.00 EUR

Kostīms procedūrai - 22.00 EUR


Abonements 10 reizes x 20 min - 200.00 EUR

Abonements 10 reizes x 45 min - 300.00 EUR