t.: +371 202 205 33
Latviski   По Русски

Weyergans gaisa zabāki

Mūsu organisma attīrīšanā no toksīniem limfai ir noteicošā loma. Limfas sistēmas galvenā loma – laicīgi no tiem atbrīvoties . Tikko izmainās limfas padeve , kā kaitīgās vielas un toksīni sāk uzkrāties un saindēt visu organismu , starpšūnās sāk uzkrāties liekais šķidrums , kas noved pie tūskas , kopējās organisma novājināšanas.

Biežāk gadās , ka liekais ķemeņa apjoms nav tik daudz kā tauku uzkrājumi , cik tūska . Limfas traucējumi noved ne tikai pie tūskas: limfa piedalās arī imūnās sistēmas procesā , novājināta limfas padeve padara organismu uzņēmīgu pret infekcijām .

Limfas padeves traucējumus ietekmē arī liekais svars , mazkustīgs dzīves veids , varikozās slimības , sēdošs un stāvošs darbs . Atšķirībā no asinsrites sistēmas kam ir savs ,, pumpis,, - sirds , limfas sistēmai nav tāda ,,pumpja,, , kas varētu pumpēt šo limfu. Lai stimulētu kaitīgo toksīnu izvadīšanu no organisma un atjaunotu limfas padevi lieto limfodrenāžu .

Limfodrenāžas uzdevums ir – izvadīt lieko šķidrumu no starpšūnām , noņemt tūsku , attīrīt organismu no toksīniem . Ja klasiska masāža ir darbs ar muskuļiem , tad limfodrenāža darbojas uz limfomezgliem un limfo padevi. Limfodrenāža var notikt manuāli, bet īpaši efetīgi ir ar speciālo aparatūru .

Limfodrenāžas aparāts SLIDE STYLER vācu firmas WEYERGANS ir līderis šajā jomā. Tam ir 13 gaisa kameras katrai kājai , tās atļauj izveidot gaisa vilni , kas maigi un efektīgi izvada lieko šķidrumu no organisma . Līdz ar to samazinās ,, apelsīnu mizas,, efekts celulīta gadījumā. Tā kā celulīts pirmām kartām ir tūska , tad ciņa ar to ir bezjēdzīga ja normāli nedarbojas limfosistēma .

Lai sasniegt vēlamo rezultātu , iesaka iziet kursu – individuāli katrā no gadījumiem . Uzturošo procedūru veikt 1 reizi 1-2 nedēļās.

Cenas

Weyergans gaisa zabāki - 10.00 EUR

Abonements 10 reizes - 60.00 EUR


Weyergans gaisa zabāki + ietīšana kajām - 15.00 EUR


Sothys Silhouette ( pīlings, ietīšana kajām ) + Weyergans gaisa zabāki - 22.00 EUR