t.: +371 202 205 33
Latviski   По Русски

Lift LPG masāža

Endermolift procedūra ar jaunās paaudzes aparātu Mobilift M6

Par sejas ādas novecošanos liecina ne tik daudz grumbiņu daudzums, cik ādas turgora- elastības, tvirtuma un mitruma zudums šūnu līmenī. Ar plastiskās operācijas palīdzību iespējams nostiept ādu, nevis uzlabot tās kvalitāti, operācija nepadarīs ādu elastīgu un starojošu. Gluži pretēji, plastiskā operācija, iejaucoties kapilārajā asinsritē, izraisa ādai milzīgu stresu un ādas kvalitāte ievērojami pasliktinās. Mūsdienu kosmetoloģija arvien vairāk orientējas uz fizioloģiskām procedūrām, kas aizstāj agresīvo ķirurģisko iejaukšanos. Tas palīdz saglabāt veselas ādas šūnas un seja saglabā savu dabisko izskatu, nevis pārvēršas „maskā”.

Uzņēmums LPG (Francija) jau 30 gadus ir līderis ādas mehāniskās stimulēšanas jomā. Gūtā pieredze ļāvusi izveidot jaunas paaudzes unikālu aparātu cīņai ar ādas novecošanos Mobilift M6. Šie modeļi ir aprīkoti ar jaunām, tehniski pilnveidotām lift- manīpulām, tāpēc ievērojami pieaugusi pašas procedūras efektivitāte. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem, procedūra kļuvusi divas reizes efektīvāka. Endermolift procedūra nodrošina fibroblastu daudzdimensiju stimulāciju intensīvai ādas atjaunošanai. Kā īsti ādas arhitekti, fibrobalsti atbild par ādas galveno celtniecības materiālu izveidi: kolagēna - tvirtumam, elastīnu – elastībai, hialuronskābi – mitrināšanai šūnu līmenī un apjomam.

Endermolift – tā ir pasaulē pirmā un vienīgā tehnoloģija, kas stimulē ādas šūnas sintezēt savu hialuronskābi (+80%). Hialuronskābe ir nepieciešama ādas atjaunošanās procesiem, bet līdz ar vecuma iestāšanos, tās sintēzes spēja samazinās. Tās papildināšanai tiek izmantotas injekciju tehnoloģijas – biorevitalizācija, vai hialuronskābe tiek ievadīta ādā ar mezoporācijas aparāta palīdzību. Bet ja āda pastāvīgi saņem hialuronskābi no ārienes, tā sāk „slinkot” un savas hialuronskābes izstrāde pazeminās vēl straujāk, padarot ādu pilnībā atkarīgu no ārējām injekcijām. Tajā pat laikā jaunā Endermolift procedūra ne tikai pamodina pašas ādas rezerves un liek tai pašai izstrādāt hialuronskābi, bet arī ievērojami uzlabo ādas tonusu un tā spēj daudz efektīvāk pretoties mīmikas krunciņu izveidei. Turklāt 10 procedūru kurss ar Mobilift M6 efekta ziņā ir aptuveni vienāds divām biorevitalizacijas procedūrām.

Tāpat Endermolift procedūra samazina jebkuras izcelsmes tūsku, paralēli veicot lipolīzes procesus – tauku sadedzināšanu. Rezultātā sejas kontūras kļūst skaidrākas, samazinās pazode, izzūd deguna–lūpu krokas un ādas ieliekumi. Ļoti labi šī procedūra palīdz kakla un dekoltē zonai, kas parasti nodod sievietes vecumu. Āda pēc procedūras kļūst tvirtāka un elastīgāka, parādās ādas „spīdums”. Tā ir dabiska procedūra, kas delikāti, bet ļoti efektīgi stimulē plakstiņu ādu – samazina tūsku un nostiprina ādu ar acīm.

Apvienojumā ar citām aktīvām atjaunojošajām procedūrām, piemēram, pīlingu un fotoatjaunošanu, sākotnēji veikts Endermolift kurss ievērojami paaugstinās to efektivitāti, jo tvirtāka un elastīgāka āda labāk pakļaujas stimulācijai. Stabila rezultāta sasniegšanai nepieciešams iziet vairāku procedūru kursu. Procedūru skaits ir atkarīgs no ādas dabiskā stāvokļa, parasti tās ir 10 -12 procedūras. Iedarbība ir pilnībā nesāpīga un nerada nekādu diskomfortu.

Cenas

Seja + kakls 45 min - 25.00 EUR


Abonements 10 reizes (seja + kakls) - 220.00 EUR