t.: +371 202 205 33
Latviski   По Русски

Fotoepilācija

Trešās paaudzes aparāts PLASMALITE FPL ir pats pēdējais zinātnes sasniegums, tas ir labākais efektivitātes un drošības apvienojums. Šajā aparātā pielietota tehnoloģija var palīdzēt atrisināt daudzas problēmas:

  • nevēlamo matiņu iznīcināšana uz visiem laikiem, izņemot ļoti gaišus un sirmus matiņus;
  • rozacea, eritemas un kapilāru koagulācija;
  • pigmenta plankumu noņemšana un rētu ārstēšana;
  • grumbu daudzuma un dziļuma samazināšana;
  • vecuma un rozā pīņu ārstēšana;;
  • palielināto poru foto redukcija;
  • hipertropisko rētu un keloidu ārstēšana;

Iedarbība

Spēcīgs gaismas impulss, ko ģenerē ksenona spuldzes uzliesmojums, spektrāli filtrējas no kaitīgiem UV stariem. Tālāk gaisma plūst uz safīra kristālu un novirzās uz polimēro matricu, kura ir apstrādāta ar spēcīgām vielām. Fluorescējoša matrica ne tikai bloķē kaitīgos zilos, zaļos un dzeltenos starus (400-600 nm), kā tas notiek IPL sistēmās, bet pārvērš kaitīgos starus sarkanās gaismas staros. Tādā veidā vienā uzliesmojumā tiek apvienoti, transformētie stari ar fluorescēšanas palīdzību ar dabīgiem sarkaniem stariem, Plasmalite palielina katra gaismas impulsa efektivitātiaptuveni_pa_3_reizēm. Pēc tam kad pastiprināta un nofiltrēta sarkanās gaismas strāva ( 600-920 nm) ar safīra kristāla palīdzību iedarbojas uz ādu. Gaisma iekļūst līdz matiņu folikulai un šūnas, kuras satur melanīnu iesūc to. Gaismas enerģijas iedarbības rezultāta folikulā palielinās temperatūra līdz 70 grādiem pēc Celsija. Tā rezultātā olbaltumvielas šūnas denaturē un matiņa sakne iet bojā. Svarīgākais jebkura gaismas epilācijas efektivitātes kritērijs ir laika sprīdis, kurā tiek saglabāts kritiskais temperatūras paaugstinājums matiņu folikulā. Lai pilnībā iznīcinātu šūnu embrijus, it īpaši lielās folikulas ir nepieciešams temperatūras paaugstinājums pietiekami ilgu laika sprīdi ( 30 – 80 msek ). Plasmalite ģenerē gaismas impulsus, kuru garums ir līdz 120 msek., kas garantē procedūras efektivitāti. Efektivitāte. Matiņi, kuri ir augšanas stadijā ir jūtīgāki pret gaismas impulsiem, jo augšanas rezultāta šūnā palielinās melanīna daudzums. Tie sastāda aptuveni 30% no visiem matiņiem uz ķermeņa. Pārējie 70% matiņu atrodas neaktīva stadija un regresē, kas padara tos nejūtīgus pret gaismas impulsiem. Pateicoties Plasmalites tehniskām iespējam viena seansā laika ir iespējams atbrīvoties no 90% matiņiem, kuri atrodas augšanas stadijā. Lai sasniegtu labus rezultātus ir nepieciešami no 4 līdz 8 seansiem. Bet seansu daudzums var palielināties individuālo īpašību dēļ. Pie īpašībām var attiecināt: lielu matiņu augšanas blīvumu (piemēram, vīriešu bārdā) un arī ļoti gaišus matiņus (depigmentēttie).

Drošība

Aparātam ir iebūvēta unikāla atdzesēšanas sistēma, kura izslēdz ādas slāņa bojāšanās risku: safīra viļņvads 10 cm garumā un ar darba virsmu 2 cm2, efektīvi absorbē siltumu un novirza, to uz atdzesēšanas šķidrumu. Veicot foto epilāciju temperatūra tiek paaugstināta tikai matiņu folikulu šūnās un ir zemāka nekā veicot elektroepilāciju. Kā secinājums, nepatīkamas sekas, kas var rasties pie elektroepilācijas nav iespējamas.

Epilācijas ātrums

Uzgaļa darba virsma ir 10x20mm. Šīs lielums ir kompromiss starp ekonomiskās nepieciešamības un praktisko nepieciešamību. Gaismas impulss tiek ģenerēts ik pēc 2 sekundēm. Lai apstrādātu laukumu virs augšējas lupas ir nepieciešamas 5 minūtes. Bikini zonas epilācija aizņem no 25 līdz 40 minūtēm.

Sajūtas procedūras laikā

Veicot fotoepilāciju apdegumu var izsaukt īslaicīgo infrasarkano staru iedarbība, kuri pilnība bloķējas ar Plasmalite polimēro matricu. Integrēta siltuma novadīšanas sistēma pilnīgi izslēdz ādas uzsilšanu un saistītas ar to nepatīkamas sajūtas. Procedūras laikā klientam var rasties durstoša sajūta vai viegla dedzināšana, tas ir atkarīgs no katra cilvēka individuālas jutības un gaismas stara enerģijas. vienā seansa laikā tiek iznīcināti 90% matiņu, kas atrodas aktīvajā augšanas fāzē. Nekad neataug tikai tie matiņi, kuri ir apstrādāti aktīvajā fāzē, jo katram matiņam ir savs augšanas cikls – aktīvais, pasīvais un pārejas. Tumšu matiņu gadījumā nepieciešamais seansu skaits varētu būt no 4 līdz 8. 3 nedēļas pirms foto epilācijas seansa NEDRĪKST sauļoties.
Ieteicamais matiņu garums – 0,5 - 1,0 cm.

Cenas

Viens impulss - 3.50 EUR

Zods - 28.00-40.00 EUR

Virslūpa - 25.00-30.00 EUR

Kakls - 40.00-50.00 EUR

Bikini zona - 70.00-85.00 EUR

Intimzona - 40.00-60.00 EUR

Bikini + intimzona + paduses par brīvu - 110.00-135.00 EUR

Kāju apakšstilbi - 170.00-200.00 EUR

Kāju augšstilbi - 170.00-200.00 EUR

Kājas visā garumā - 280.00-350.00 EUR